Taccle – kuues päev

Täna siis reis Ascoli Piceno’sse. Hakkas juba tekkima kerge koduigatsus aga sõites vaadete vaheldumine ja hea seltskond viisid kõik muu meelest. Kõikide nende erinevate inimestega juba igav ei hakka…

Ascoli on minu meelest ilus koht, palju sooja ja sagimist. Lõbusaks tegi kasvõi juba lõnual nähtud ettekandja näoilme. Muidu üsna rõõmsate nägude seas ka üks selline kurvemalt mossis – ta vist polnud selliseks inimeste hulgaks valmis…

Tagasiteel enne õhtusööki sain ka korraks ikka soojamaa meres ära käia. Mis siis, et vesi oli umbes 17 kraadi. Isegi meeldiv oli vahelduseks liivarandadele käia sellises kivises kohas. Viskad pikali ja püsti tõustes ei olegi kõik kohad liivased… Ja juba paljud kohalikudki olid leidnud tee randa – rannahooaeg ei ole veel alanud ning seega on turiste vähe aga siiski on.

Õhtusöök toimus vägagi ilusas kohas – vaated ümbrusele on võrratud. Kalarestoranis, kui seda nii võiks nimetada, pakuti paljusid erinevaid ja harjumatuid roogasid – tigudest kalmaarideni.

Viimane õhtu Anconas… homme juba lennukile ja koju. Nüüd ei ole enam lennujaamas kõik tundmatud näod vaid on ka tuttavaid. Ja sõit koju on ikka midagi muud kui kodust kaugemale.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s