Taccle – teine päev

Audio ja video päev. Kohe mõnusalt jooksis võrk kokku, kui 50 inimest üritasid korraga interneti kaudu tegeleda heli- või videotöötlusega. See nagu olekski olnud päeva tipphetk. Ja mitte ükski tehniku katsetest asja parandada ei kandnud vilja.

Võibolla on see nagu erialaspetsialisti kahjurõõm või midagi, mis teeb meele heaks, et endal selliseid probleeme pole olnud vaja lahendada. Kahjuks mõjutab selline juhtum ka natuke seda, mis sellest õppetunnist meelede jääb. Võiks ju rohkem meenutada, mis tunne oli esimeste katsetustega audio-video õppematerjalide koostamisel. Siiski jääb õnneks üsna hea mälestus uute võimaluste vallas – kui algus on tehtud saab ka edaspidi katsetada ja midagi ka valmis teha. Ideid juba jagub ja praegu tundub, et ka tahet neid ellu viia.

Õhtupoolikul tegime paraja jalutuskäigu – mõte oli minna läbi pargi restorani. Mõte hea aga jällegi tulid mängu Ancona kitsad käänulised tänavad. Usaldades mõnetigi oma suunavaistu (ja ka Geert’i oma) jõudsime ikkagi pisut teise kohta välja kui algul lootsime. Kõige naljakam on veel see, et pargist pääseb välja ainult ühte suunda – vähemalt meie ei leidnud teist. Sisse läksime läbi müüri viiva käigu, mis suunas meid väikese kohviku platsile. Välja minema hakates leidsime aga, et värav on kinni. Kui oleksime üksi olnud, oleks ehk veelgi naljakam olnud aga väljapääs oli kohe nurga taga.

Õhtusöök mereandidest oli huvitav. Polegi varem proovinud erinevaid karpe, kalmaare ja muud sellist. Pole eriline toidunautleja seega pole ka palju meenutada. Siiski olid mõned hetked kui jalgpallis lüüakse 7 väravat ning kõiki nägime ainult korduses. Ning Geert’i ja Mustafa esimesed katsetused sõnaga “terviseks”.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s