Taccle – kolmas päev

Kolmapäev 6. aprill – väljasõit

Alguses siiski ka natuke õppimist. Kuigi eks võõras kohas ongi nagu see asi, et kogu aeg tuleb midagi uut peale ning lõpuks õpidki terve aja. Tutvumine programmiga eXe on nagu ikka uue süsteemiga kohanemine. Omapärane – programm nagu veebileht. Iseenesest tore lahendus, et ei peagi kogu aeg olema võrgus nagu viimase aja suund on. Minu jaoks on teisalt pisut häiriv ja tüütu sama tegevuse pidev kordamine ja õige koha otsimine, kuhu tuleks midagi vajalikku kirjutada. Aga nii see interaktiivsete ülesannete koostamine käib.

Iga algus pidavati raskem olema…

Õhtupoolikul siis väljasõit Urbino-sse. Ilusad vaated – meri, mäed, orud… Ja eks sa katus siis kogu seda ilu pildile saada, kohe kuidagi ei kipu tulema ikka see õige pilt ja vaade. See pole küll teab, mis saavutus aga teha paari-kolme tunniga umbes 120 pilt tundub üsna hea.

Õhtusöök majas, mis on täis kukkede pilte, kujusid ja mida kõike veel. Aga söögid on väga väga head. 5 erinevat sorti pastat, juurviljad, liha, magustoit – korralik elamus. Samuti jätkuvad itaalia keele kursused ning toostid erinevates keeltes. Ikka veel leidub inimesi kes pole kuulnud, et “terviseks” on eesti keeles normaalne sõna. Rääkimata sellest, et Mustafa unustab selle iga minuti tagant ära.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s